Jakość – Postęp ma u nas swoje tradycje

Wiedzieć co jest dobre. Wiedzieć, co będzie ważne. 

Niezmiennie wysoką jakość KÖBO zapewniamy dzięki naszym procesom zarządzania i produkcji, które zostały poddane certyfikacji zgodnie z normą DIN EN ISO 9001. Aktywnie działamy w niemieckiej komisji normalizacyjnej oraz Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej i tym samym zapewniamy zawsze aktualny stan techniki.

Poprzez współpracę z wyższymi uczelniami technicznymi nasi inżynierowie wypracowują nieustannie nowe rozwiązania w dziedzinie łańcuchów transportowych i napędowych. W tym zakresie regularnie przeprowadzamy badania, aby zoptymalizować odporność na zużycie, w szczególności w łańcuchach, które nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych, bądź które nie wymagają ich wcale – jest to zaangażowanie, dzięki któremu nasi zleceniodawcy otrzymują bezpośrednie korzyści w rywalizacji z konkurencją.

CERTYFIKAT
CERTIFICATE
ZERTIFIKAT


Wpływać na biznes. Zapewniać zrównoważony rozwój.

Jesteśmy świadomi szczególnej odpowiedzialności wobec człowieka i przyrody: Dlatego też szczególne uwzględnienie potrzeb klienta z zastosowaniem technologii pozwalającej oszczędzać zasoby idzie w parze z postępowym zarządzaniem środowiskowym, za co ręczymy.

Pojęcie efektywności energetycznej nie ogranicza się jedynie do naszych własnych procesów produkcji, lecz także do naszych produktów, jakie stosowane są w najróżniejszych gałęziach przemysłu i branżach.

W myśl odpowiedzialnego działania z zachowaniem zrównoważonego rozwoju firma KÖBO Kettentechnologie oznacza:

  • technikę nie wymagającą smarowania i tym samym przyjazną dla środowiska
  • wysoką skuteczność konserwacji
  • optymalne tłumienie hałasu dla człowieka i środowiska