Kariera

Ręka w rękę. Od ponad 120 lat.

 

Jako przedsiębiorstwo, które wytwarza produkty, które funkcjonują tylko wtedy, gdy poszczególne ogniwa perfekcyjnie się ze sobą łączą, wiemy, jak ważna jest dobra współpraca dla wspólnego osiągania sukcesów. Silne współdziałanie i motywujący klimat do pracy stanowi przy tym u nas ważny czynnik, który pozwala nam się rozwijać, ale stwarza również możliwości rozwoju dla Państwa.

Jesteśmy „The Chain People”, czyli specjalistami od łańcuchów, co oznacza, że posiadamy doświadczenie i know-how w zakresie technologii łańcuchów, jak również pozytywne praktyczne nastawienie, którego odzwierciedleniem jest ściśle metodyczny sposób pracy. Jeśli chcecie Państwo stać się członkiem naszego zespołu, nie zwlekajcie i również Wy rozwijajcie dalej swój zawodowy i osobisty potencjał w KÖBO. 

Aktualne oferty pracy

KÖBO jest działającym międzynarodowo koncernem posiadającym zakłady produkcyjne w Niemczech, w Polsce i w Chinach. Wraz z naszym zespołem 3.600 pracowników wypracowujemy indywidualne i skuteczne rozwiązania. Oprócz aktualnych wakatów, stale poszukujemy inżynierów i utalentowanych handlowców, którzy chcą wnieść swoje umiejętności i wspólnie realizować cele. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, skontaktujcie się z nami.

kadry@koebo.pl